Jak przygotować się do wizyty?

Jeśli czeka Cię pierwsza wizyta u FizjoMAMY - nie przejmuj się! Nasze fizjoterapeutki dokładają wszelkich starań, aby pacjentki czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Oto kilka rad jak dobrze przygotować się do wizyty u fizjoterapeuty uroginekologicznego:

 1. Odwiedź naszą stronę internetową
 2. Przed wizytą koniecznie zapoznaj się z dolegliwościami, które leczymy. Znajduje się tam wiele artykułów, które dokładnie opisują różne dolegliwości i zaburzenia występujące w układzie moczowym, płciowym i pokarmowym. Przeanalizuj swoje objawy i spisz je na listę. Dzięki temu podczas wywiadu z fizjoterapeutą o niczym nie zapomnisz.

 3. Sprawdź maila
 4. Przed pierwszą wizytą wysyłamy do pacjentek dokumenty dot. m.in. RODO oraz regulamin. Jeśli wypełnisz je w domu i odeślesz nam na maila zaoszczędzisz czas w trakcie wizyty.

 5. Zabierz ze sobą badania
 6. Zabierz na wizytę wszystkie badania (obrazowe, laboratoryjne itp.) oraz kartę ciąży. Uzupełnią one wywiad przeprowadzony podczas spotkania z fizjoterapeutą. Jeśli masz problemy dotyczące układu moczowego warto przyjść z wypełnionym dzienniczkiem mikcji. Wystarczy zrobić jeden dzień obserwacji.

 7. Ubierz się wygodnie
 8. Nie mamy wymagań odnośnie stroju. Najważniejsze jest, żebyś czuła się swobodnie. Sugerujemy jedynie ubranie odpowiednie do ewentualnych ćwiczeń z fizjoterapeutą.

 9. Bądź spokojna
 10. Nie mamy wymagań odnośnie stroju. Najważniejsze jest, żebyś czuła się swobodnie. Sugerujemy jedynie ubranie odpowiednie do ewentualnych ćwiczeń z fizjoterapeutą.

 11. Weź ze sobą dziecko
 12. Jeśli nie uda Ci się zorganizować opieki na czas wizyty. W gabinetach są przygotowane kąciki zabaw, które umilą maluchowi czas oczekiwania.

 13. Sprawdź adres gabinetu
 14. Przed wizytą sprawdź na naszej stronie internetowej dokładny adres gabinetu i wskazówki dojazdu. Pamiętaj, że działamy w dwóch miastach – Białymstoku i Warszawie !

 15. 10% zniżki!
 16. Nie zapomnij zapomnij zostawić swojej opinii po wizycie. Możesz opisać swoje wrażenia za pośrednictwem Facebooka lub Google Maps. Dzięki temu zyskasz 10% zniżki na kolejną wizytę.

Zapoznaj się z regulaminem

Wizytę można odwołać lub przełożyć najpóźniej do godziny 10:00 dnia roboczego poprzedzającego wizytę. Zapoznaj się z pełną treścią naszego regulaminu.

Regulamin