Pilates terapeutyczny

Niezwykłe zajęcia i niezwykłe prowadzące

pilates

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe zajęcia Pilates, bardzo różniące się od popularnych zajęć dostępnych w klubach fitness. Uwzględniamy profilaktykę i leczenie zaburzeń dna miednicy oraz problemów poporodowych. Dodatkowo prowadzone ćwiczenia stabilizują kręgosłup, wzmacniają mięśnie całego ciała i relaksują.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przedstawionymi poniżej. Zajęcia prowadzone są przez naszych fizjoterapeutów i odbywają się stacjonarnie oraz online – poniżej podajemy aktualne terminy i lokalizacje. Ćwiczenia prowadzą Anna Klicka, Gabriela Runowiecka oraz Dominika Górka .

Zajęcia dla kobiet pod kątem profilaktyki i leczenia zaburzeń dna miednicy oraz problemów poporodowych

Ćwiczenia Pilates skierowane są szczególnie do kobiet mających problemy z dnem miednicy (np. nietrzymanie moczu, obniżenie ścian pochwy, dyspareunia, hemoroidy, zaparcia, rozstęp mięśni brzucha i in.) jak również tych, które chcą wdrożyć profilaktykę. W kameralnych grupach (5-6 osobowych) fizjoterapeutka jest w stanie sprawdzić poprawność wykonywanego ćwiczenia u każdej ćwiczącej jak również zmodyfikować na bieżąco ćwiczenie tak, by miało ono jak największy efekt terapeutyczny dla jej dolegliwości. Z tego względu konieczne jest odbycie indywidualnej wizyty w gabinecie, by fizjoeterapeutka znała dolegliwości pacjentki. Wizyta jest darmowa (koszt takiej wizyty bez zajęć Pilates to 200 zł).

Zajęcia mogą być świetnym uzupełnieniem indywidualnie prowadzonej terapii w gabinecie.

Grupy 5-6 osobowe.

Czas trwania zajęć 90 min.

Koszt zajęć: 80 zł mnożone przez liczbę zajęć w miesiącu (płatne z góry za cały miesiąc). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Istnieje możliwość odrobienia zajęć jeśli w innej grupie jest wolne miejsce. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Systematyczność uczestniczenia w ćwiczeniach jest konieczna dla uzyskania efektu leczniczego oraz rozwoju całej grupy.

Przy liczbie 4 uczestników koszt zajęć wzrasta lub grupa się rozwiązuje.

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt.

Sprawdź wolne terminy

Skontaktuj się z nami i umów wizytę.

Sprawdź wolne terminy