Pilates terapeutyczny

Niezwykłe zajęcia i niezwykłe prowadzące. Jesteś po porodzie? Przyjdź - poprowadzą Cię specjalistki fizjoterapii.

pilates

Lubisz być aktywna, a jednocześnie chcesz zabezpieczyć się przed dolegliwościami poporodowymi? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe zajęcia Pilates, znacząco różniące się od popularnych zajęć dostępnych w klubach fitness.

Tym co je wyróżnia to fakt, że uwzględniamy profilaktykę i leczenie zaburzeń dna miednicy oraz problemów poporodowych. Tak przygotowane ćwiczenia stabilizują kręgosłup, wzmacniają mięśnie całego ciała i relaksują.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przedstawionymi poniżej. Zajęcia prowadzone są przez naszych fizjoterapeutów i odbywają się stacjonarnie oraz online – poniżej podajemy aktualne terminy i lokalizacje.

Zajęcia dla kobiet pod kątem profilaktyki i leczenia zaburzeń dna miednicy oraz problemów poporodowych

Ćwiczenia Pilates skierowane są szczególnie do kobiet mających problemy z dnem miednicy (np. nietrzymanie moczu, obniżenie ścian pochwy, dyspareunia, hemoroidy, zaparcia, rozstęp mięśni brzucha i in.) jak również do tych, które dbają o swoje zdrowie i chcą profilaktycznie zapobiegać podobnym dolegliwościom.

Jak prowadzimy zajęcia?

Spotykamy się w kameralnych grupach (5-6 osobowych). Dzięki temu fizjoterapeutka jest w stanie sprawdzić poprawność wykonywanego ćwiczenia u każdej uczestniczki, jak również modyfikować na bieżąco ćwiczenie tak, by miało ono jak najlepszy efekt terapeutyczny dla konkretnej osoby.

Z tego względu przed rozpoczęciem zajęć Pilates, konieczne jest odbycie indywidualnej wizyty w gabinecie, aby prowadząca zajęcia fizjoeterapeutka znała dolegliwości pacjentki.

W przypadku zapisania się na Pilates on-line można wybrać wizytę w gabinecie lub on-line. Koszt wizyty w gabinecie w promocji wynosi 150 zł (60 minut, wywiad i ewentualna terapia; cena standardowa to 220 zł). W przypadku wyboru wizyty on-line cena promocyjna wynosi 80 zł za 30 minut (tylko wywiad medyczny).

Zajęcia mogą być świetnym uzupełnieniem indywidualnie prowadzonej terapii w gabinecie.

Terminy zajęć

Zajęcia stacjonarne - Białystok (60 minut) (ul. Zwierzyniecka 74, I piętro):

Zajęcia stacjonarne - Warszawa, Ursynów (90 minut) (ul. Lasek Brzozowy 2, Klub MAM):

Zajęcia online (60 minut):

Grupy 5-6 osobowe.

Koszty zajęć

  • Online (60 minut): 40 zł mnożone przez liczbę zajęć w miesiącu (płatne z góry za cały miesiąc).
  • Białystok (60 minut): 60 zł mnożone przez liczbę zajęć w miesiącu (płatne z góry za cały miesiąc). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
  • Warszawa (90 minut): 80 zł mnożone przez liczbę zajęć w miesiącu (płatne z góry za cały miesiąc). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Na koniec kilka ważnych informacji organizacyjnych

  • Istnieje możliwość odrobienia zajęć, jeśli w innej grupie jest wolne miejsce lub w czasie zajęć online.
  • Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.
  • Systematyczność uczestniczenia w ćwiczeniach jest konieczna dla uzyskania efektu leczniczego oraz rozwoju całej grupy.
  • Przy liczbie 4 uczestników koszt zajęć wzrasta lub grupa się rozwiązuje.

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt.

Sprawdź wolne terminy

Skontaktuj się z nami i umów wizytę.

Sprawdź wolne terminy