Regulamin

Przeczytaj uważnie, zanim zapiszesz się na wizytę. Regulamin wchodzi w życie z dn. 01.05.2024r.

  1. Zapisania się na wizytę można dokonać poprzez kontakt telefoniczny (pod nr telefonu 535 01 33 10) lub przez adres e-mail [email protected] oraz przez stronę internetową https://www.fizjomama.pl/rejestracja-online/ podając w treści imię, nazwisko, adres z kodem pocztowym, e-mail, PESEL ( od 2021 roku wszedł obowiązek raportowania danych pacjenta na platformę P-1) oraz numer telefonu - w celu kontaktu zwrotnego.
  2. Zapisując się on-line lub na pierwszą wizytę trzeba dokonać przedpłaty. Wizyta, która nie jest opłacona do godz. 17:00 kolejnego dnia, zostaje anulowana. W przypadku problemów z opłaceniem, prosimy skontaktować się z rejestracją mailowo ([email protected]) lub telefonicznie (535013310). Na adres mailowy rejestracji można przesłać potwierdzenie dokonania przelewu.
  3. Wizytę można odwołać lub przełożyć najpóźniej dnia roboczego poprzedzającego wizytę, do godziny 10:00.
  4. Jeżeli odwołana regulaminowo wizyta była opłacona, to w zależności od potrzeb pacjenta, kwota może zostać zwrócona na konto bankowe podane przez pacjenta lub przypisana do kolejnej umówionej wizyty.
  5. W przypadku odwołania, przełożenia wizyty po godzinie 10:00 dnia roboczego poprzedzającego wizytę (nieregulaminowe odwołanie wizyty) lub nieprzybycia na wizytę pacjent ponosi 100% kosztu wizyty w związku z rezerwacją czasu pracy fizjoterapeuty i przygotowaniem gabinetu. Jeśli ta wizyta nie została przedpłacona to pacjent jest zobowiązany opłacić 100% kosztu nieregulaminowo odwołanej wizyty w ciągu 24 godzin. W przeciwnym razie nie będzie miał możliwości umówienia kolejnej wizyty.
  6. Na wizytę należy przyjść punktualnie. W przypadku spóźnienia pacjenta wizyta nie jest przedłużona.
  7. Jeśli nastąpi opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów z przyczyn od nas niezależnych, czas trwania wizyty pacjenta nie ulega skróceniu.
  8. Najlepsze efekty terapii są możliwe dzięki współpracy pacjent-fizjoterapeuta i zastosowaniu się do poleceń fizjoterapeuty, a w razie konieczności pozostałych osób z zespołu medycznego, których współpraca jest konieczna dla odzyskania zdrowia pacjenta.
Zadzwoń do nas!

Telefony odbieramy w dni robocze w godzinach 9:00-17:00.

  535 013 310