Anna Klicka

 Naszą misją jest pomoc kobietom w podniesieniu jakości ich życia, które jest ściśle związane z ich kobiecością i macierzyństwem. Dzięki temu odzyskają radość, swobodę i spontaniczność w wielu przestrzeniach swojej codzienności. 

- mgr fizjoterapii Anna Klicka

Gabriela Runowiecka

fizjoterapeuta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od kilku lat współpracuje z kobietami prowadząc treningi medyczne, zarówno personalne, jak i grupowe. Pracuje z kobietami w różnym wieku, które zgłaszają się z rozmaitymi dolegliwościami. Ukończyła liczne szkolenia m.in. szkolenia z zakresu fizjoterapii dna miednicy, pilates rehabilitacyjny, masaż tkanek głębokich czy trening medyczny. W szczególności stawia na rozwój w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej, stąd współpraca z gabinetem FizjoMAMA, którą rozpoczęła w 2019 roku. Z zamiłowania również instruktorka fitness. Prowadziła zajęcia grupowe w wielu warszawskich klubach. Prywatnie miłośniczka kolarstwa, gór i lasu.

Dominika Górka

fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji - kierunek Fizjoterapia - z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. “Kobiecą fizjoterapią” zajmuje się od kilku lat. Swoją wiedzę pogłębia na licznych kursach i warsztatach, między innymi: Rehabilitacja dysfunkcji dna miednicy mniejszej, Osteopatia ginekologiczna, Medical Pregnancy Training, Rozstęp mięśnia prostego brzucha - terapia kompleksowa, Kinesiology Taping w ciąży, Trening dna miednicy według koncepcji BeBo, Terapia manualna według koncepcji Kaltenborna I Evjenta, PNF. Prowadzi również zajęcia w pierwszej Mareckiej Szkole Rodzenia.

Izabela Szulińska

fizjoterapeuta

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od początku swojej przygody z fizjoterapią zafascynowana rehabilitacją kobiet i tematyką uroginekologiczną. Specjalizuje się w fizjoterapii kobiet w okresie okołoporodowym i terapii zaburzeń dna miednicy. By jak najlepiej pomagać Pacjentkom ukończyła szkolenia i warsztaty, m.in. Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy, Osteopatyczna diagnostyka i leczenie narządów trzewnych, Kompleksowa terapia kręgosłupa-techniki manualne w ujęciu osteopatycznym, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży z wykorzystaniem elementów fizjoterapii, Kiesiology Taping w ciąży czy Kompleks miednicy w ujęciu praktycznym.

Anna Klicka

fizjoterapeuta, założycielka FizjoMAMA

Twórca autorskich metod leczenia zaburzeń dna miednicy. Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od 2012 roku specjalizuje się w pomocy kobietom w ciąży i po porodzie oraz w terapii dna miednicy. Od 2013 r. prowadzi własną firmę pod nazwą FizjoMAMA. Bierze czynny udział w konferencjach naukowych prowadząc sesje wykładowe, warsztaty dla położnych na Medycznym Uniwersytecie Warszawskim, oraz liczne wykłady i warsztaty w klubach mam i szkołach rodzenia. Jest także instruktorką Pilates i Nordic Walking. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń między innymi: Fizjoterapia w połogu i zaburzenia dna miednicy, USG diagnostyczne mięśni dna miednicy i nietrzymanie moczu, Sonofeedback, Kinesiology taping, PNF.

Justyna Klozo-Zalesko

fzjoterapeuta

Certyfikowana fizjoterapeutka uroginekologiczna, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w kompleksowej terapii kobiet. Od kilku lat zajmuje się pacjentkami w ciąży, pacjentkami po porodzie oraz terapią dna miednicy. Zwolenniczka indywidualnego i holistycznego podejścia do pacjenta. Uczestniczka licznych kursów, m.in.: Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej, Fizjoterapia w połogu, Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy, Zaawansowane techniki fizjoterapii w uroginekologii i położnictwie, Integracyjna Terapia Blizn, Ćwiczenia w Korekcji Rozejścia Mięśni Brzucha (DRA), Medical Pregnancy Training, Terapia Trzewi, Staw skroniowo-żuchwowy w praktyce fizjoterapeuty. Prowadziła również warsztaty dla kobiet związane ze świadomym przygotowaniem do porodu oraz profilaktyką w okresie ciąży i połogu. Poza pracą miłośniczka jazdy rowerem oraz gór.

Magdalena Ciżewska

fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Fizjoterapia. W swojej pracy z pacjentkami do dolegliwości stara się podchodzić wielopłaszczyznowo. Swoje kompetencje nabywała podczas kursów m.in. takich jak: Fizjoterapia w dysfunkcji dna miednicy według mgr Michała Koszli, Rehabilitacja okołoporodowa - interdyscyplinarny kurs z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego (PTUG) z elementami leczenia technikami osteopatycznymi, Masaż tkanek głebokich. Jest także instruktorem PFS Aqua Fitness. Specjalizuje się w fizjoterapii kobiet w okresie okołoporodowym, terapii zaburzeń dna miednicy oraz w terapii integracji sensorycznej. Poza pracą lubi spędzać czas blisko natury i podróżować.

Magdalena Kociakowska

fizjoterapeuta

Ukończyła z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w dziedzinie nauk o zdrowiu. Jest autorką wielu publikacji na temat dysfunkcji stawów skroniowo‐żuchwowych, m. in.: TMD u kobiet w ciąży ‐ przegląd literatury, Rola fizjoterapeuty w profilaktyce i leczeniu dysfunkcji stawów skroniowo‐żuchwowych, Postępowanie fizjoterapeutyczne w dysfunkcjach stawów skroniowo‐żuchwowych, Rola fizjoterapeuty w rehabilitacji stomatologicznej. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach, m. in.: Anatomia kliniczna i radiologiczna głowy i szyi z uwzględnieniem zaburzeń czaszkowo-kręgosłupowych, Osteon Manual Therapy Spinal Manipulation, Terapia trzewna dla fizjoterapeutów, Kompleksowa rehabilitacja stomatologiczna, Diagnostyka różnicowa zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych, Radiologia dla fizjoterapeutów, Masaż tkanek głębokich, Badanie i leczenie zaburzeń strukturalnych w schorzeniach neurologicznych, Szyjno-pochodne bóle głowy, badanie i strategie leczenia stawów głowy, Wykorzystanie medycyny fizykalnej i balneologii w uroginekologii, Zaburzenia kontroli trzymania moczu u kobiet, Fizjoterapia uroginekologiczna - wprowadzenie, Badanie i strategie leczenia dolegliwości bólowych kręgosłupa szyjnego, Fizjoterapia okołoporodowa - przygotowanie do porodu i postępowanie w połogu. Prywatnie szczęśliwa żona, pasjonatka dobrej kuchni i rozwoju osobistego. W czasie wolnym uczęszcza do szkoły tańca.