Zespół

My i nasze kompetencje

Anna Klicka

Anna Klicka

mgr fizjoterapii, założycielka FizjoMAMA

Twórca autorskich metod leczenia zaburzeń dna miednicy. Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od 2012 roku specjalizuje się w pomocy kobietom w ciąży i po porodzie oraz w terapii dna miednicy.

Od 2013 r. prowadzi własną firmę pod nazwą FizjoMAMA.

Bierze czynny udział w konferencjach naukowych prowadząc sesje wykładowe, warsztaty dla położnych na Medycznym Uniwersytecie Warszawskim, oraz liczne wykłady i warsztaty w klubach mam i szkołach rodzenia. Jest także instruktorką Pilates i Nordic Walking. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń między innymi: Fizjoterapia w połogu i zaburzenia dna miednicy, USG diagnostyczne mięśni dna miednicy i nietrzymanie moczu, Sonofeedback, Kinesiology taping, PNF.

Monika Bartnik

Monika Bartnik

mgr fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na Wydziale Rehabilitacji - kierunek Fizjoterapia. Aktualnie również pracownik naukowy uczelni. Od 2018 roku związana z FizjoMAMA. Ukończyła liczne kursy m.in: Łańcuchy Lezji (układ moczowo-płciowy), Techniki osteopatyczne w ginekologii, Terapia manualna trzewi, Kinesiology Taping, PNF, Bańki próżniowe.

Autorka artykułu “Wiedza rodziców na temat rozwoju i pielęgnacji dziecka w wieku 0-12 miesięcy” opublikowanego w Pediatria i Medycyna Rodzinna 2018, 14 (2).

Prywatnie żona i pasjonatka terapii w wodzie. Instruktor Pilates oraz Pływania. Ukończyła także kurs Halliwick, który daje możliwość prowadzenia zajęć w wodzie z osobami niepełnosprawnymi.

 

Maria Piasecka

Maria Piasecka

mgr fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji na kierunku Fizjoterapia. Studiowała również na Université catholique de Louvain w Belgii. Zanim zaczęła pracę w FizjoMAMA, zajmowała się fizjoterapią w ciąży i połogu, prowadząc wizyty domowe, a także masażem klasycznym i kobiet w ciąży.

Autorka artykułów o tematyce zdrowotnej.

Ukończyła różne kursy i szkolenia szczególnie pod kątem pracy z kobietami, m.in.: Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy, Fizjoterapia w połogu, Profesjonalna opieka nad kobietą po porodzie – rozwój małego dziecka, Integracja sensoryczna, Masaż małego dziecka i laktacja, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży, Masaż kobiet w ciąży i masaż klasyczny, Metoda ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborne.

Maria Święcicka

Maria Święcicka

mgr fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji kierunek Fizjoterapia. Od 2014 roku związana z FizjoMAMA jako Fizjoterapeuta. W poprzednich latach prowadząca zajęcia z zakresu fizjoterapii, przygotowania do porodu oraz fizjoterapii w połogu w szkole rodzenia "Natalia".

Uczestniczka licznych kursów i szkoleń m.in.: Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy, Fizjoterapia w połogu, Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich – mięśniowo-powięziowe rozluźnianie, Zastosowanie terapii manualnej w ginekologii, położnictwie i neonatologii, Szkolenie dla mam z małymi dziećmi, Warsztaty ruchowe z Metody Feldenkreisa.

Prowadząca warsztaty i wykłady o tematyce związanej z rehabilitacją dna miednicy: Edukacja dla zdrowia w ramach projektu "Nietrzymanie Moczu dla kobiet w okresie menopauzy oraz młodych mam", Wpływy prawidłowych nawyków postawy, siedzenia, siadania, wstawania i chodu na dno miednicy.

Agata Węgiełek

Agata Węgiełek

mgr fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji – kierunek Fizjoterapia. Od 2016 roku związana z FizjoMAMA, a w latach ubiegłych pracownik m.in. Społecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego w Warszawie.

Ukończyła wiele kursów, m,in,: Masaż tkanek głębokich, Podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy, Nietrzymanie moczu u kobiet – moduł II, Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy, Masaż kobiet w ciąży, Masaż klasyczny. Autorka artykułu "Ćwiczenia rozluźniające w przebiegu bolesnej miesiączki" zamieszczonego w Rehabilitacja w praktyce 3/2014.

Prowadząca warsztaty i wykłady o tematyce związanej z rehabilitacją dna miednicy: Edukacja dla zdrowia w ramach projektu p.t. "Nietrzymania Moczu dla kobiet w okresie menopauzy", "Jak radzić sobie z bólem w ciąży i macierzyństwie?" – warsztaty dla kobiet w ciąży i młodych mam, "Problemy kobiet po porodzie" – wykład dla kobiet w ciąży. Kurs masażu kobiet w ciąży, współprowadząca.

Anna Las-Opolska

Anna Las-Opolska

mgr psychologii

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku społecznej psychologii klinicznej.

Specjalizacje: Psychoterapia rodzin, Psychoterapia grupowa, Socjoterapia dzieci i młodzieży.

Certyfikowany trener rozwoju osobistego: Certyfikowany terapeuta RTZ, NVC. Ukończyła szkołę profilaktyki i psychoterapii dzieci i młodzieży. Ukończyła szkołę Psychoterapii DDA. Ukończyła szkolenie „Ciąża i choroby dzieci. Świadome rodzicielstwo wg. Totalnej biologii.