Anna Klicka

 Naszą misją jest pomoc kobietom w podniesieniu jakości ich życia, które jest ściśle związane z ich kobiecością i macierzyństwem. Dzięki temu odzyskają radość, swobodę i spontaniczność w wielu przestrzeniach swojej codzienności. 

- mgr fizjoterapii Anna Klicka

Dominika Górka

fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji - kierunek Fizjoterapia - z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. “Kobiecą fizjoterapią” zajmuje się od kilku lat. Swoją wiedzę pogłębia na licznych kursach i warsztatach, między innymi: Rehabilitacja dysfunkcji dna miednicy mniejszej, Osteopatia ginekologiczna, Medical Pregnancy Training, Rozstęp mięśnia prostego brzucha - terapia kompleksowa, Kinesiology Taping w ciąży, Trening dna miednicy według koncepcji BeBo, Terapia manualna według koncepcji Kaltenborna I Evjenta, PNF. Prowadzi również zajęcia w pierwszej Mareckiej Szkole Rodzenia.

Izabela Szulińska

fizjoterapeuta

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od początku swojej przygody z fizjoterapią zafascynowana rehabilitacją kobiet i tematyką uroginekologiczną. Specjalizuje się w fizjoterapii kobiet w okresie okołoporodowym i terapii zaburzeń dna miednicy. By jak najlepiej pomagać Pacjentkom ukończyła szkolenia i warsztaty, m.in. Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy, Osteopatyczna diagnostyka i leczenie narządów trzewnych, Kompleksowa terapia kręgosłupa-techniki manualne w ujęciu osteopatycznym, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży z wykorzystaniem elementów fizjoterapii, Kiesiology Taping w ciąży czy Kompleks miednicy w ujęciu praktycznym.

Gabriela Żulewska

fizjoterapeuta

Ukończyłam studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dziedziną uroginekologii interesowałam się od czasów studiów, biorąc wówczas udział w pierwszych szkoleniach z tego zakresu. Broniłam również pracę magisterską na temat najczęstszych dysfunkcji w obrębie kompleksu lędźwiowo-miednicznego po porodzie naturalnym. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas stażu w prywatnym gabinecie - obserwując i współuczestnicząc w terapii pacjentek uroginekologicznych, podczas stażu klinicznego w Szpitalu Św. Zofii - zdobywając unikatowe doświadczenie zbadania pacjentek po porodzie naturalnym oraz przez cesarskie cięcie w pierwszych dobach po porodzie, prowadząc edukację u pacjentek po operacjach ginekologicznych. Obecnie prowadzę pacjentki w ciąży w zakresie przygotowania do porodu, pacjentki po porodzie w zakresie terapii blizn, rozejścia mięśni prostych brzucha, terapię nietrzymania moczu, gazów, stolca, obniżeń narządów miednicy mniejszej oraz pacjentek na każdym etapie życia z dysfunkcjami uroginekologicznymi. Szczególnie bliski jest mi temat przygotowania pacjentek do porodu oraz pacjentek z dyspareunią. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, webinarach online oraz konferencjach z zakresu dna miednicy w celu rozwoju w zakresie opieki nad pacjentką uroginekologiczną. W pracy z pacjentem ważny jest dla mnie aspekt zaufania i stworzenie atmosfery, w której nie ma miejsca na tematy tabu.

Prywatnie jestem miłośniczką kawy, dobrej książki, podróży, górskich wycieczek i różnych form aktywności fizycznej.

Beata Borowska

fizjoterapeuta

Ukończyłam studia na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (kierunek Fizjoterapia). Jeszcze w trakcie studiów zdecydowałam o ukierunkowaniu się na fizjoterapię uroginekologiczną i leczenie dysfunkcji dna miednicy u kobiet.

Anna Klicka

fizjoterapeuta, założycielka FizjoMAMA

Twórca autorskich metod leczenia zaburzeń dna miednicy. Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od 2012 roku specjalizuje się w pomocy kobietom w ciąży i po porodzie oraz w terapii dna miednicy. Od 2013 r. prowadzi własną firmę pod nazwą FizjoMAMA. Bierze czynny udział w konferencjach naukowych prowadząc sesje wykładowe, warsztaty dla położnych na Medycznym Uniwersytecie Warszawskim, oraz liczne wykłady i warsztaty w klubach mam i szkołach rodzenia. Jest także instruktorką Pilates i Nordic Walking. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń między innymi: Fizjoterapia w połogu i zaburzenia dna miednicy, USG diagnostyczne mięśni dna miednicy i nietrzymanie moczu, Sonofeedback, Kinesiology taping, PNF.

Magdalena Kociakowska

fizjoterapeuta

Ukończyła z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w dziedzinie nauk o zdrowiu. Jest autorką wielu publikacji na temat dysfunkcji stawów skroniowo‐żuchwowych, m. in.: Occurence of temporomandibular disorders in women - a review article, TMD u kobiet w ciąży ‐ przegląd literatury, Rola fizjoterapeuty w profilaktyce i leczeniu dysfunkcji stawów skroniowo‐żuchwowych, Postępowanie fizjoterapeutyczne w dysfunkcjach stawów skroniowo‐żuchwowych, Rola fizjoterapeuty w rehabilitacji stomatologicznej.