Jak umówić się na wizytę?

Rejestracja telefoniczna

Telefoniczna rejestracja pacjentów możliwa jest pod poniższym numerem telefonu. Możesz z nami porozmawiać i umówić wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie – w gabinecie lub we własnym domu. Rejestracja telefoniczna dostępna jest w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00. Przed umówieniem się na wizytę koniecznie zapoznaj się z Regulaminem. Zapisanie się oznacza jego akceptację.

Rejestracja poprzez e-mail

Poza godzinami roboczymi możesz skorzystać z poczty elektronicznej. Odpowiemy gdy tylko będziemy dostępni. Prosimy o przesłanie w treści swoich danych kontaktowych, w szczególności numeru telefonu, na który będziemy mogli oddzwonić i ustalić szczegóły. Przed umówieniem się na wizytę koniecznie zapoznaj się z Regulaminem. Zapisanie się oznacza jego akceptację.

telefon: 535 01 33 10

Darmowe konsultacje telefoniczne

Jeśli nie jesteś pewna czy albo w jaki sposób możemy Ci pomóc – zadzwoń do nas. Będziesz mogła umówić się na dogodny dla Ciebie termin (z podanych poniżej), w którym jeden z naszych fizjoterapeutów zadzwoni do Ciebie i telefonicznie skonsultuje możliwości terapii. Jeśli chcesz rozpocząć rehabilitację, a nie wiesz czy Twój problem da się rozwiązać nowoczesnymi metodami z dziedziny fizjoterapii lub masz wątpliwości i pytania np. co do ćwiczeń z poprzedniej wizyty – zadzwoń i umów się na darmową konsultację telefoniczną.

Konsultacje telefoniczne są obecnie możliwe w następujących terminach: