Rejestracja pacjentów

Informacje o możliwościach kontaktu z nami

Rejestracja telefoniczna

Telefoniczna rejestracja pacjentów możliwa jest pod poniższym numerem telefonu. Możesz z nami porozmawiać i umówić wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie – w gabinecie lub we własnym domu. Rejestracja telefoniczna dostępna jest w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00. Przed umówieniem się na wizytę koniecznie zapoznaj się z Regulaminem. Zapisanie się oznacza jego akceptację.

Rejestracja poprzez e-mail

Poza godzinami roboczymi możesz skorzystać z poczty elektronicznej. Odpowiemy gdy tylko będziemy dostępni. Prosimy o przesłanie w treści swoich danych kontaktowych, w szczególności numeru telefonu, na który będziemy mogli oddzwonić i ustalić szczegóły. Przed umówieniem się na wizytę koniecznie zapoznaj się z Regulaminem. Zapisanie się oznacza jego akceptację.

Bezpłatne konsultacje telefoniczne

Jeśli nie jesteś pewna czy możemy Ci pomóc – porozmawiaj z nami. Będziesz mogła umówić się na dogodny dla Ciebie termin, w którym jedna z naszych fizjoterapeutek zadzwoni do Ciebie i udzieli Ci konsultacji na temat możliwości terapii. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i sprawdź czy Twój problem da się rozwiązać naszymi autorskimi metodami.