Program Atrakcyjna Mama

Powrót do ładnej sylwetki po porodzie

Celem Programu „Atrakcyjna Mama”™ jest stymulacja ciała do szybkiego przywrócenia ładnej sylwetki po okresie ciąży, jak również wyleczenie dolegliwości poporodowych (link do strony z ofertą). Program obejmuje 4 spotkania w okresie połogu, w czasie których prowadzimy terapię manualną tkanek miękkich i blizn po cięciu cesarskim lub nacięciu krocza oraz dobieramy ćwiczenia według indywidualnych potrzeb i możliwości pacjentki.

Połóg jest niezwykle ważnym czasem dla kobiety. Ze względu na działanie relaksyny ciało jest plastyczne, a tym samym podatne na zmiany. Ponadto nieprawidłowe nawyki i zmiany anatomiczne z czasu ciąży i po porodzie, wywołane np. bólem czy rosnącym brzuchem, nie zostały jeszcze utrwalone. Dlatego cała mądrość fizjoterapii w czasie połogu jest w tym, by prawidłowo pokierować ciało do jego regeneracji i wygasić wszelkie nieprawidłowe zmiany powstałe w czasie ciąży, porodu lub po porodzie oraz wyedukować pacjentkę pod kątem czynności wykonywanych na co dzień, które nieprawidłowo wykonane mogłyby nasilić obecne lub wywołać kolejne dolegliwości.

Wszystkie wizyty odbywają się w domu pacjentki. W przypadku porodu siłami natury w celu umówienia wizyty najlepiej jest skontaktować się w dniu porodu. W przypadku planowanego cięcia cesarskiego – 2 tygodnie przed porodem.

Panie w 35-36 tygodniu ciąży zachęcamy do odbycia wizyty przed porodem, na której przekazujemy wiedzę dotyczącą profilaktyki poporodowej, ochrony krocza po porodzie, prawidłowego sposobu karmienia, przygotowania do porodu: pozycje porodowe, nauka relaksu, oddychania oraz imitacja skurczu porodowego. Zapraszamy z mężami, partnerami (koszt według cennika).

 Aktualny koszt pakietu podany jest w Cenniku. Cena zawiera dojazd do domu pacjentki.

Pakiet jest płatny z góry na pierwszej wizycie. Zniżki nie łączą się. 

Po porodzie siłami natury:

 • I wizyta: 5 doba po porodzie
 • II wizyta: 8 doba po porodzie
 • III wizyta: 14-16 doba po porodzie
 • IV wizyta: ostatni tydzień połogu
  Po cesarskim cięciu:

  • I wizyta: 8 doba po porodzie
  • II wizyta: 11 doba po porodzie
  • III wizyta: 17-19 doba po porodzie
  • IV wizyta: ostatni tydzień połogu

  Gotowa na poród swojego życia?

  Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.