Opinie pacjentów

Co mówią o nas inni?

Najszybciej, jak było to możliwe, podarowałam sobie tą jedną jedyną rzecz, właśnie w pierwszym okresie macierzyństwa, tj. wybrałam się do fizjoterapeuty. W Warszawie miejscem, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom kobiet, które urodziły dziecko i chcą na nowo oswoić swoje ciało, jest Gabinet FizjoMama.

Magda Frączek

Aleteia

Chciałabym podzielić się z Panią rezultatami mojej ostatniej wizyty, w czasie której stosowała Pani terapię manualną. Otóż rezultaty te były tak zdumiewające, że trudno było mi w nie uwierzyć ! Poprawa była niesamowita ! Jest Pani moją czarodziejką, choć wiem, że to nie żadne czary ale Pani rzetelna wiedza i wielkie umiejętności. Jak Pani widzi piszę to w czasie przeszłym, bo niestety powoli, ale jednak sytuacja wraca do mojej “normy”.

Dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła i czekam na następną wizytę, na którą umówiłam się w lipcu. Życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia Irena S.

Pani Aniu, mam nadzieję, że Pani się nie obrazi za powyższy zwrot. Chciałam Pani jeszcze raz serdecznie podziękować za czas, który z Panią spędziłam, za Pani wiedzę, wrażliwy, taktowny i przyjazny stosunek do pacjenta, za przywracanie nadziei. Jest Pani G E N I A L N A ! Nie są to czcze komplementy, proszę mi wierzyć. Jestem raczej osobą krytyczną i jeśli kogoś chwalę, to na pewno na to zasługuje. Będę podążać za Pani wskazówkami a jeśli mi się nie uda, przyczepię się do Pani jak “rzep do psiego ogona”. Proszę wybaczyć to toporne porównanie, ale pasuje do mojej sytuacji.
Dużo serdeczności i pozdrowień (także dla Pani asystentki),

Irena S.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Ani Klickiej. Od 4 miesięcy cierpiałam z powodu bólu pęcherza. Już po drugiej wizycie odczułam bardzo dużą poprawę. Pani Ania szybko i sprawnie poradziła sobie z moimi dolegliwościami. Dodatkowo każda wizyta okraszona była bardzo miłą atmosferą. Pani Aniu jeszcze raz dziękuję! Asia R.

Wczoraj zakończyłam fizjoterapię. Chciałabym serdecznie podziękować za
wspaniałą opiekę. Pani Maria jest osobą niezwykle sympatyczną i nadzwyczaj
profesjonalną. Bardzo mi pomogła. To była przyjemność uczestniczyć u Niej
na zajęciach.

Anna K.

Pani Anno, bardzo dziękuję za fachową pracę nad moim ciałem i psychiką oraz cierpliwość. Nie robiłam dzienniczka mikcji. Na początku wynikało to z braku możliwości, a później okazało się niepotrzebne. Wszystko się ustabilizowało i jest w porządku. Nie wstaję w nocy- i to jest super. Życzę wielu sukcesów i jeszcze raz dziękuję za profesjonalizm. M. W.

Odmieniłaś moje życie! Stroopwafels prosto z Holandii! B. K.

Wracając do Pani Agaty Węgiełek to ze łzami w oczach dziękuję Bogu, że mogłam poznać i trafić “pod jej ręce”, bardzo dobre ręce, mówiące też o sercu. Od pierwszej wizyty poczułam się przyjęta, potraktowana na serio, z nadzieją, że jest nadzieja na lepiej. Nie miałam prawionych kazań w stylu, że nie powinno tak boleć, że to jak jest – to moja wina, albo że udaję. Byłam u wielu ginekologów, niektórzy chcieli mi bardzo pomóc, ale prawie zawsze po przepisanych tabletkach ( także hormonalnych) nie tylko źle się czułam podczas miesiączki, ale także w innych dniach miesiąca. Jedną alternatywą stały się bardzo silne środki p/bólowe, czasami zastrzyki w trakcie okresu. To co najczęściej słyszałam od specjalistów to, że nie powinno tak boleć. Nie powinno…a ja każdego miesiąca tak bardzo cierpiałam i nie miałam na to żadnego wpływu.
Życzliwość i sposób podejścia Pani Agaty sprawiały, że miałam pewność,że jestem w rękach fachowca, który zrobi wszystko, aby pomóc i któremu mogę ufać. Poza tym skromność Pani Agaty, niezwykła empatia z jednej strony, a nienarzucanie się z drugiej strony sprawiały, że jakby nowe życie we mnie wchodziło i nawet gdyby bolało tak samo (a jest poprawa – “większy luz od dołu”, umiejętność kontroli napięcia mięśni czy oddychanie przeponowe, które rozluźnia) to i tak otrzymałam to, czego najbardziej potrzebowałam – niesamowite podejście, potraktowanie na serio moich dolegliwości, potwierdzenie, że musi być tego jakaś przyczyna i pełne życzliwości podjęcie pomocy.
Jestem ogromnie wdzięczna, będę polecać FIZJOMAMĘ i modlić się za Was Drogie Panie i za pacjentki oddając Was Maryi – najlepszej z Matek – pośredniczki wszelkiej pomocy.

K. S.

Bezpłatne konsultacje telefoniczne

Jeśli nie jesteś pewna czy możemy Ci pomóc – porozmawiaj z nami. Będziesz mogła umówić się na dogodny dla Ciebie termin, w którym jedna z naszych fizjoterapeutek zadzwoni do Ciebie i udzieli Ci konsultacji na temat możliwości terapii. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i sprawdź czy Twój problem da się rozwiązać naszymi autorskimi metodami.