Maria Święcicka

mgr fizjoterapii

Maria Święcicka

Maria Święcicka

mgr fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji kierunek Fizjoterapia. Od 2014 roku związana z FizjoMAMA jako Fizjoterapeuta. W poprzednich latach prowadząca zajęcia z zakresu fizjoterapii, przygotowania do porodu oraz fizjoterapii w połogu w szkole rodzenia "Natalia".

Uczestniczka licznych kursów i szkoleń m.in.: Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy, Fizjoterapia w połogu, Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich – mięśniowo-powięziowe rozluźnianie, Zastosowanie terapii manualnej w ginekologii, położnictwie i neonatologii, Szkolenie dla mam z małymi dziećmi, Warsztaty ruchowe z Metody Feldenkreisa.

Prowadząca warsztaty i wykłady o tematyce związanej z rehabilitacją dna miednicy: Edukacja dla zdrowia w ramach projektu "Nietrzymanie Moczu dla kobiet w okresie menopauzy oraz młodych mam", Wpływy prawidłowych nawyków postawy, siedzenia, siadania, wstawania i chodu na dno miednicy.

“Z każdym kolejnym wyzwaniem, jakie stawia ciało i cała osoba konkretnej pacjentki, rośnie mój zachwyt i podziw dla konstrukcji człowieka. Jednocześnie wiem, że ogromnej pracy i doświadczenia wymaga zrozumienie skomplikowanej całości. Dlatego pracuję, uczę się i słucham by zrozumieć ciało kobiety. Wraz z wiedzą zdobywaną na kursach oraz własnym doświadczeniem macierzyństwa zdobyłam pewność, że chcę pomagać kobietom i propagować tę wiedzę, by stała się powszechna.

Bezpłatne konsultacje telefoniczne

Jeśli nie jesteś pewna czy możemy Ci pomóc – porozmawiaj z nami. Będziesz mogła umówić się na dogodny dla Ciebie termin, w którym jedna z naszych fizjoterapeutek zadzwoni do Ciebie i udzieli Ci konsultacji na temat możliwości terapii. Sprawdź czy Twój problem da się rozwiązać naszymi autorskimi metodami.