Maria Piasecka

mgr fizjoterapii

Maria Piasecka

Maria Piasecka

mgr fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji na kierunku Fizjoterapia. Studiowała również na Université catholique de Louvain w Belgii. Zanim zaczęła pracę w FizjoMAMA, zajmowała się fizjoterapią w ciąży i połogu, prowadząc wizyty domowe, a także masażem klasycznym i kobiet w ciąży.

Autorka artykułów o tematyce zdrowotnej.

Ukończyła różne kursy i szkolenia szczególnie pod kątem pracy z kobietami, m.in.: Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy, Fizjoterapia w połogu, Profesjonalna opieka nad kobietą po porodzie – rozwój małego dziecka, Integracja sensoryczna, Masaż małego dziecka i laktacja, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży, Masaż kobiet w ciąży i masaż klasyczny, Metoda ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborne.

„Moim celem i ambicją zawodową jest pomoc kobietom w uzyskaniu zdrowia i komfortu życia. Dlatego fizjoterapia w podejściu całościowym, terapia dna miednicy – fascynują mnie i stanowią zarówno wyzwanie terapeutyczne, jak i spełnienie zawodowe.”

Certyfikaty

Bezpłatne konsultacje telefoniczne

Jeśli nie jesteś pewna czy możemy Ci pomóc – porozmawiaj z nami. Będziesz mogła umówić się na dogodny dla Ciebie termin, w którym jedna z naszych fizjoterapeutek zadzwoni do Ciebie i udzieli Ci konsultacji na temat możliwości terapii. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i sprawdź czy Twój problem da się rozwiązać naszymi autorskimi metodami.