Agata Węgiełek

mgr fizjoterapii

Agata Węgiełek

Agata Węgiełek

mgr fizjoterapii

Agata jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji – kierunek Fizjoterapia. Od 2016 roku związana z FizjoMAMA, a w latach ubiegłych pracownik m.in. Społecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego w Warszawie.

Ukończyła wiele kursów, m,in,: Masaż tkanek głębokich, Podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy, Nietrzymanie moczu u kobiet – moduł II, Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy, Masaż kobiet w ciąży, Masaż klasyczny. Autorka artykułu "Ćwiczenia rozluźniające w przebiegu bolesnej miesiączki" zamieszczonego w Rehabilitacja w praktyce 3/2014.

Prowadząca warsztaty i wykłady o tematyce związanej z rehabilitacją dna miednicy: Edukacja dla zdrowia w ramach projektu p.t. "Nietrzymania Moczu dla kobiet w okresie menopauzy", "Jak radzić sobie z bólem w ciąży i macierzyństwie?" – warsztaty dla kobiet w ciąży i młodych mam, "Problemy kobiet po porodzie" – wykład dla kobiet w ciąży. Kurs masażu kobiet w ciąży, współprowadząca.

Bezpłatne konsultacje telefoniczne

Jeśli nie jesteś pewna czy możemy Ci pomóc – porozmawiaj z nami. Będziesz mogła umówić się na dogodny dla Ciebie termin, w którym jedna z naszych fizjoterapeutek zadzwoni do Ciebie i udzieli Ci konsultacji na temat możliwości terapii. Sprawdź czy Twój problem da się rozwiązać naszymi autorskimi metodami.